KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13431089
nr 1343 1089
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, "Mariaberget & Söder Mälarstrand". Signerad, numrerad 201/360, daterad -74. Motivet: 23x40 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 20:24:21
150 kr
200 kr
250 kr
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén